Українська Греко-Католицька Церква в Севастополі

 

Вступне слово
Коротка історія
Наші мрії
Про наших святих
Галерея
Про нас пишуть
Наші благодійники
Гостьова книга
Контакти
 


Стежки

Українське життя в Севастополі

газета "Кримська світлиця"


Урочисті заходи, присвячені 21-й річниці відродження Військово-Морських Сил України

5 квітня 1992 року президентом України Леонідом Кравчуком видано Указ №209 “Про невідкладні заходи будівництва Збройних Сил України”, пункт 2 якого проголошував: “Сформувати Військово-Морські Сили України на базі сил Чорноморського флоту, дислокованого на території України”. Цьому рішенню передувала велика робота на громадських засадах багатьох патріотів молодої Української держави.

У Севастополі в гарнізонах українського флоту 5-6 квітня відбулися урочисті заходи, присвячені 21-й річниці відродження Військово-Морських Сил України.

5 квітня, розпочато урочисті заходи на кораблях та у військових частинах підйомом прапорів за участю особового складу і ветеранів, та низка заходів запланованих на цей день.
А 6 квітня 2013 року в Севастополі відбувся автопробіг організований Севастопольською організацією Спілки офіцерів України та Радою ветеранів ВМС України спільно з командуванням ВМС ЗС України. Зокрема, покладання квітів до пам’ятника Гетьману Петру Сагайдачному з проходженням Почесної варти та спільною молитвою за Український флот ВМС ЗСУ яку очолили військові капелани представники УГКЦ ієрей Микола (Квич) та УПЦ МП ієрей Ігор.

Покладання квітів на меморіальному кладовищі патріоту незалежної України віце-адміралу Володимиру Пилипенко, молитвою та покладання вінка на воду у місці страти офіцерів, які вперше підняли на кораблях ЧФ прапори ВМС України в 1918 році, а також відвідування Військово-морського музею України.

В заходах взяв участь Народний депутат України багатьох скликань Степан ХМАРА, який доклав зусиль до створення ВМС ЗС України та представники юнацтва НСОУ Пласт, станиця Севастополь.

 

Адміністрування - Микола Владзімірський